تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات زنان

منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات زنان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات زنان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

با افزایش سطح دانش بشری و علاقه مردم به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر از کارشناسی، هر ساله به تعداد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد افزوده می شود. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد هر ساله اوایل یا اواسط آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد نیز معمولا اردیبهشت ماه هر سال است. یکی از ملزومات پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد، برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد است و این مهم محقق نمی شود مگر با اطلاع از منابع و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد، که هر سال قبل از آغاز زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. از این رو تیم تحریریه مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره بر آن شد تا با اختصاص این مطلب به منابع کنکور کارشناسی ارشد مطالعات زنان 99، علاوه بر قرار دادن مواد امتحانی و ضرایب، منابع پیشنهادی معروف جهت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مطالعات زنان را نیز در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 قرار دهد. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 99 پیشنهاد می گردد.

منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد به دلیل ادغام دو آزمون، یکسان است.

مواد امتحانی و ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مطالعات زنان 99

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله قبل از آغاز بازه زمانی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد رشته های ارائه شده در آن سال و همچنین عناوین دروس امتحانی و ضرایب هر یک از دروس امتحانی را از طریق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد به اطلاع داوطلبان می رساند. در ادامه این مطلب عناوین و ضرایب دروس امتحانی رشته مطالعات زنان برای کنکور کارشناسی ارشد 99 قرار داده شده است. لازم به ذکر است که ملاک اصلی برای پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد، عنوان رشته و گرایش در هر کد رشته امتحانی خواهد بود و عنوان رشته امتحانی صرفا برای ثبت نام و انجام امور اجرایی آزمون می باشد. 

مهم : درج رشته یا گرایش های مختلف لزوما به منزله پذیرش دانشجو در آن رشته یا گرایش محسوب نمی شود. جزئیات پذیرش دانشجو در رشته و گرایش های مختلف از طریق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 (دفترچه شماره 2) حسب مورد توسط سازمان سنجش آموزش کشور یا دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 و یا مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد از طریق تلفن ثابت با مشاوران مرکز  تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.


منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات زنان

در این قسمت منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان را قرار داده ایم تا داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 99 با مطالعه آن به حداکثر آمادگی جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دست یابند. البته لازم به ذکر است که این منابع توسط وزارت علوم و یا سازمان سنجش معرفی نشده است. سازمان سنجش تنها عناوین دروس امتحانی و ضرایب هر یک از دروس را منتشر می کند. بنابراین، این منابع پیشنهادی بوده و شما می توانید از منابع دیگر با محتوای مشابه نیز جهت کسب امادگی برای شرکت در کنکور ارشد 99 استفاده نمایید.

عنوان دروس امتحانیزبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
منابعکتاب 504 واژه ضروری تافل –  کتاب زبان تخصصی علوم اجتماعی (تالیف یحیی علی بابایی و غلامرضا جمشیدی ها)
عنوان دروس امتحانی

مبانی و نظریه های جامعه شناسی

منابعمراحل اساسی سیر اندیشه در جامعه شناسی تالیف ریمون آرون (ترجمه باقر پرهام) – نظریه های جامعه شناسی در دوران معاصر تالیف جورج ریتزر (ترجمه محسن ثلاثی) – زندگی و اندیشه بزرگان جامعه شناسی تالیف لوئیس کوزر (ترجمه محسن ثلاثی)
عنوان دروس امتحانیروش تحقیق
منابعروش های تحقیق در علوم اجتماعی جلد 1 و 2 تالیف ارل ببی (ترجمه دکتر رضا فاضل) – نحوه انجام تحقیقات اجتماعی ترز بیکر (ترجمه ی هوشنگ نایبی) – راهنمای سنجش و تحقیقات اجتماعی تالیف دلبرت میلر (ترجمه هوشنگ نایبی)
عنوان دروس امتحانیحقوق زن در اسلام
منابعحقوق خانواده (تالیف دکتر کاتوزیان) – نظام حقوق زن در اسلام (مطهری) – تفسیر سوره نور و نساء – مختصر حقوق خانواده (تالیف دکتر اسدالله امامی و دکتر حسین صفایی)
عنوان دروس امتحانیمبانی روانشناسی
منابعمبانی روانشناسی هیلگارد

کانال کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد منابع آزمون کارشناسی ارشد مطالعات زنان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…