تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

هر ساله داوطلبان بسیاری جهت ورود به مدارس تیزهوشان در قالب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم با یکدیگر به رقابت می پردازند. به دلیل اهمیتی که ورود به مدارس تیزهوشان برای داوطلبان شرکت کننده دارد، پس از برگزاری آزمون تیزهوشان بی صبرانه منتظر مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان هستند و در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره پیگیر زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. از این رو تصمیم گرفتیم در این مطلب به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم باشیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان 99 – 1400 پیشنهاد می گردد.

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم نیز همزمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم هر ساله اواخر خرداد ماه برگزار می گردد. حدودا یک ماه و نیم الی دو ماه جهت انتشار نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زمان لازم است. مثلا سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در تاریخ 98/5/13 و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در تاریخ 98/5/19 منتشر شد. بنابراین احتمال می رود، نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 نیز نیمه دوم مرداد ماه سال 1399 منتشر گردد. البته در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 به طور دقیق مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان قرار بگیرید.


نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

در این قسمت به مراحل مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 خواهیم پرداخت.

مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400 در بازه زمانی مقرر از طریق سایت hoosh.medu.ir منتشر خواهد شد. جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت مذکور “کد ملی” و “رمز ورود همگام” داوطلب را وارد نمایید. سپس نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) دانش آموز را وارد نمایید. پس از ورود به صفحه اختصاصی دانش آموز، کارنامه قابل مشاهده خواهد بود. چنانچه هنگام مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

“به محض انتشار نتایج، آموزش تصویری و مرحله به مرحله مشاهده نتایج، در این قسمت قرار داده خواهد شد.”

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

جهت مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 در بازه زمانی مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. پس از ورود به سایت مذکور، بر روی لینک مربوط به “سمپاد پایه دهم” کلیک کنید. سپس به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی سال تحصیلی 1400 – 1399 منتقل خواهید شد. در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید. سپس صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

کانال مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…