تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 99

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

طبق زمانبندی سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 آذر ماه سال 1398 انجام خواهد شد. زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 نیز همچون روال سال های گذشته به استثنای کنکور کارشناسی ارشد سال 98 که به دلیل مساعدت با داوطلبان مناطق سیل زده کشور به تعویق افتاد، اردیبشهت ماه سال 1399 انجام خواهد شد. یکی ار ملزومات حضور داوطلبان در جلسه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، همراه داشتن کارت ورود به جلسه است، چرا که اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی، عکس داوطلب، رشته امتحانی، شماره داوطلبی و … بر روی آن درج گردیده است. از این رو در این مطلب به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت.

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99 در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 99

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، از منوی سمت راست صفحه، گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید.

سپس در صفحه ای که باز می شود، بر روی لینک مربوط به “دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی لینک مربوطه، دو روش جهت مشاهده و دریافت کارت، پیش روی شما قرار می گیرد :

  1. با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام، دریافت کارت امکان پذیر می گردد.
  2. با وارد کردن شماره پرونده، کد ملی و سال تولد، دریافت کارت امکان پذیر می گردد.

“به محض انتشار، آموزش تصویری دریافت کارت در همین صفحه قرار داده خواهد شد.”


رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد، اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب، کد و نام رشته امتحانی، نوع سهمیه، شماره داوطلبی، نشانی محل برگزاری آزمون و … درج می گردد. ممکن است برخی از داوطلبان هنگام دریافت کارت، متوجه وجود اشتباهاتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت گردند. چنانچه شما نیز با چنین مشکلی مواجه شدید، می بایست از طریق سایت سازمان سنجش، نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایید. چنانچه اشتباه در درج زبان خارجی انتخابی شما و یا نوع معلولیت باشد، بایستی ویرایش را از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد انجام دهید.

جهت اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 99 کلیک کنید.

(به محض انتشار آدرس ها، لینک بالا فعال خواهد شد.)


زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

از آن جا که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شده است، بنابراین برای داوطلبان متقاضی انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد یک کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99 چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد بر روی سایت سنجش قرار می گیرد. البته فعلا تاریخ دقیق انتشار کارت مشخص نشده است. به محض مشخص شدن این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا تمامی اطلاعات لازم در رابطه با کنکور کارشناسی ارشد 99 از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد مرکز تهران مشاوره اطلاع رسانی می گردد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد در جریان آخرین اخبار مربوط به کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 99 قرار بگیرید.

کانال کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…