تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. همین امر باعث شده تا علاوه بر داوطلبان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد در شهریور ماه پذیرفته نشده اند نیز جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون ورودی بهمن ماه اقدام نمایند. به همین دلیل بر آن شدیم تا در این مطلب به طور مفصل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98 بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98 توصیه می گردد.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن 98 در بازهد زمانی مقرر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98

دانشگاه آزاد دو نوبت در سال و برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. جهت ثبت نام می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایید. پس از مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور با صفحه ای همچون تصویر زیر مواجه خواهید شد. 

همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید ، می بایست چند ثانیه صبر کنید تا به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی منتقل شوید. پس از انتقال به سامانه مذکور بر روی لینک مربوط به ثبت نام دوره های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی (پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی)” کلیک نمایید. سپس با صفحه ای همچون تصویر زیر رو به رو خواهید شد.

ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98 را دانلود و مطالعه فرمایید و سپس مجددا به صفحه قبلی بازگشته و بر روی گزینه مربوط بهخرید کارت اعتباری ثبت نام کلیک نمایید. پس از خرید کارت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده و دریافت کد پیگیری ثبت نام شما با موفقیت انجام خواهد شد. جهت ثبت نام می توانید طبق مراحل فوق اقدام و یا با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز ثبت نام شما را در رشته موردعلاقه شما انجام دهند.


زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 برای ورودی مهر ماه از 26 اسفند 97 آغاز و تا 20 شهریور 98 ادامه یافت. در رابطه با ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه آزاد لازم به ذکر است که به احتمال زیاد همچون روال سال های گذشته، ثبت نام پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد – ورودی بهمن 98 از اواخر آذر ماه آغاز و تا اواخر دی ماه ادامه خواهد داشت. البته در حال حاضر تاریخ دقیقی اعلام نشده است. به محض مشخص شدن تاریخ دقیق ثبت نام ورودی بهمن 98 این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که علاوه بر سایت تهران مشاوره از طریق عضویت در کانال تلگرام بدون کنکور نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید.


شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد منوط بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می باشد.

شرایط عمومی
اعتقاد و التزام عملی به اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
نداشتن فساد اخلاقی
رعایت مقررات خاص هر واحد دانشگاهی
دانشگاه تعهدی جهت تامین خوابگاه و سایر امکانات رفاهی ندارد. چنانچه واحدهای دانشگاهی امکاناتی در این مورد داشته باشند، در اختیار دانشجویان غیر بوی قرار خواهد گرفت.
شرایط اختصاصی کاردانی ناپیوسته
داشتن دیپلم کامل نظام قدیم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه
دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش نظام جدید که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی نیستند، مجاز به ثبت نام در این دوره نمی باشند.
متقاضیان رشته های هنرهای نمایشی – بازیگری و هنرهای نمایشی – کارگرداتی بایستی علاوه بر نداشتن معلولیت های حاد جسمی، بیماری های قلبی و تنفسی نیز نداشته باشند. متقاضیان این رشته ها باید دارای سلامت کامل بینایی، شنوایی و کلامی باشند. در غیر این صورت صورت مجاز به ثبت نام نخواهند بود.
شرایط اختصاصی کارشناسی ناپیوسته
متقاضیان کارشناسی ناپیوسته که دارای مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و یا دارای مدرک کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هستند، می توانند در هر رشته ای در دوره کارشناسی ناپیوسته اقدام به ثبت نام نمایند. 
داوطلبانی که پس از تاریخ 87/6/31 تمامی دروس دوره را با میانگین کل کمتر از 12 به پایان رسانده و فاقد مدرک کاردانی هستند، مجاز به ثبت نام نخواهند بود.
تمامی ثبت نام کنندگان بایستی در زمان ثبت نام در محل دانشگاهی، گواهی فراغت از تحصیل و تاییدیه مدرک کاردانی خود را تحویل دهند. ریز نمرات دروس دوره کاردانی نیز می بایست نهایتا 2 ماه پس از ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه تحویل داده شود.
شرایط اختصاصی کارشناسی پیوسته
دارا بودن دیپلم کامل نظام قدیم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی می باشد.
دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش نظام جدید که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی نیستند، مجاز به ثبت نام در این دوره نمی باشند.
افراد مشمولی که قبلا در دانشگاه تحصیل کرده اند ولی از واحد محل تحصیل اخراج شده و یا خود انصراف داده اند و تحصیل آنان ناتمام مانده و یا منجر به اخذ مدرک مقطع پایین تر شده است، مجاز به ثبت نام نمی باشند مگر کسانی که موفق به دریافت کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم شده اند.
متقاضیان رشته مهندسی دریا – دریانوردی بایستی علاوه بر داشتن سلامت کامل جسمی از نظر بینایی، کور رنگی نیز کاملا سالم باشند.

چنانچه تغییری در شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد ترم بهمن 98 ایجاد گردد، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

کانال دانشگاه های بدون کنکور

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…