تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

پس از برگزاری کنکور سراسری، انتخاب رشته مهمترین مرحله کنکور سراسری محسوب می شود. به همین دلیل داوطلبان به محض اعلام نتایج کنکور سراسری به دنبال اطلاع از تاریخ و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری هستند. چرا که با از دست دادن فرصت انتخاب رشته و یا اشتباه در نحوه انجام انتخاب رشته، زحمات سال ها تلاش داوطلبان از بین خواهد رفت. در رابطه با بازه زمانی انتخاب رشته کنکور سراسری 99 لازم به ذکر است که معمولا هر سال انتخاب رشته کنکور از اوایل مرداد ماه آغاز و تا اواسط مرداد ادامه می یابد. انتخاب رشته کنکور 98 نیز از 20 مرداد ماه آغاز و تا 24 مرداد ادامه یافت. البته لازم به ذکر است که معمولا هر ساله زمان انتخاب رشته کنکور به مدت چند روز تمدید می شود. در نتیجه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نیز از اوایل یا اواسط مرداد 99 آغاز خواهد شد. البته فعلا تاریخ دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مشخص نشده است. به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا علاوه بر سایت تهران مشاوره از طریق عضویت در کانال تلگرام کنکور مرکز تهران مشاوره نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوط به کنکور 99 باشید. 


سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 99

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری اسامی افراد مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری مشخص خواهد شد. چنانچه شما نیز مجاز به انتخاب رشته شوید، جهت انتخاب رشته می بایست ابتدا دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 را دانلود و مطالعه نمایید. پس از مطالعه کامل و دقیق دفترچه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت هزینه انتخاب رشته، اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری 99 نمایید. ضمنا لازم به توضیح است که انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به صورت جداگانه و در دو بازه زمانی مختلف انجام خواهد شد. سایت انتخاب رشته کنکور سراسری sanjesh.org و سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد azmoon.org می باشد. 
کانال کنکور سراسری


مطالب مرتبط پیشنهادی : 

» مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
» زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99
» شهریه کارشناسی شبانه
» میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 99
» اعتبار مدرک پردیس خودگردان
» تفاوت رشته های متمرکز و نیمه متمرکز
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…