تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در قالب یک آزمون در روزهای 13 و 14 تیر ماه برگزار گردید. انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از انتخاب رشته کنکور سراسری و در اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد. از آن جا که انتخاب رشته حساس ترین مرحله پذیرش دانشگاه آزاد است، داوطلبان هر سال پس از اتمام زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد بی صبرانه منتظر انتشار نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند و در تماس های مکرر با مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره پیگیر زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به زمان و نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 بپردازیم. بنابراین مطالعه این مطلب به تمامی داوطلبان کنکور دانشگاه آزاد پیشنهاد می گردد.

نتایج نهایی کنکور 98 دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net اعلام خواهد شد.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، بر روی لینک مربوط به اعلام نتیجه آزمون سراسری سال 98 کلیک کنید. سپس صفحه ای مشابه تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد. که با وارد کردن شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی، نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد شد.

چنانچه شناسه انتخاب رشته خود را فراموش کرده اید، با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی کنکورتهران مشاوره تماس بگیرید.
کانال کنکور سراسری


زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 98

از آن جا که انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 نیمه دوم مرداد ماه انجام خواهد شد، بنابراین به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد 98 اواخر شهریور ماه منتشر خواهد شد. البته لازم به ذکر است که فعلا تاریخ دقیق انتشار نتایج نهایی دانشگاه آزاد 98 مشخص نشده است. به محض مشخص شدن این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به توضیح است که تمامی اخبار و اطلاعات کنکور 98 علاوه بر سایت تهران مشاوره از طریق کانال تلگرام کنکور نیز اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در کانال تلگرام کنکور نیز در جریان آخرین اخبار قرار خواهید گرفت.


تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98

تکمیل ظرفیت فرصتی طلایی برای داوطلبانی محسوب می شود که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد پذیرفته نشده اند و یا از رشته محل پذیرفته شده خود راضی نیستند. در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 لازم به ذکر است که فعلا انجام یا عدم انجام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 مشخص نشده است. چنانچه امسال دانشگاه آزاد تصمیم به تکمیل ظرفیت بگیرد، زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت از طریق سایت تهران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

کانال کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…