تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

کنکور کارشناسی ارشد سراسری راهی است برای ورود به دانشگاه های دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد اسلامی که وابسته به وزارت علوم هستند. داوطلبان زیادی در تماس با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره پیگیر زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 99 و همچنین شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به طور اختصاصی به “ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99” بپردازیم. بنابراین اگر شما نیز قصد ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 99 را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه فرمایید. 

به دلیل ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ثبت نام آن ها نیز همزمان و از طریق یک سایت انجام خواهد شد.

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99

از آن جا که طی سال های اخیر کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده اند، بنابراین ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد نیز ادغام شده و همزمان با هم و از طریق یک سایت انجام می شود. بنابراین جهت ثبت نام می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس از منوی موجود در سمت راست صفحه گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب کنید. 

سپس بر روی گزینه مربوط به “ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 1399” کلیک کنید. در نهایت با پرداخت هزینه ثبت نام و تکمیل اطلاعات خواسته شده و انتخاب گروه امتحانی مورد نظر (و در صورت دلخواه انتخاب گروه آزمایشی شناور) و دریافت کد پیگیری، ثبت نام شما انجام خواهد شد. چنانچه در هریک از مراحل ثبت نام سوال یا ابهامی برایتان بوجود آمد، می توانید با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز، پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.


زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 به احتمال زیاد همچون روال سال های گذشته از اواسط آذر ماه آغاز خواهد شد. معمولا هر سال سازمان سنجش به دلیل جاماندن برخی از متقاضیان از ثبت نام، مهلت مجدد دیگری برای ثبت نام داوطلبان در نظر می گیرد. ولی با این حال توصیه می کنیم پیگیر زمان دقیق ثبت نام باشید و در بازه زمانی اولیه اقدام به ثبت نام نمایید. البته در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام مشخص نشده است . به محض مشخص شدن این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز می توانید پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید. 

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 از تاریخ 98/9/16 آغاز و تا 98/9/25 ادامه خواهد یافت.


شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

شرایط عمومی ثبت نام عبارت است از :

اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

التزام به انجام احکام عملی اسلام

عدم دشمنی با حمهوری اسلامی ایران

عدم اشتهار فساد اخلاقی

عدم شهرت به انجام اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال

شرایط اختصاصی ثبت نام عبارت است از :

داوطلب بایستی دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای باشد و یا مشغول به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسی باشد. 

دانشجویانی که دارای تعهد خدمت هستند بایستی قبل از اقدام به ثبت نام وضعیت تعهد آن ها مشخص باشد و مشکلی برای ثبت نام نداشته باشند.

متقاضیانی شاغل در وزارتخانه ها، سازمان ها و نهاد های دولتی بایستی قبل از ثبت نام، موافقت کتبی سازمان مربوطه را کسب نمایند تا به هنگام قبولی به دانشگاه ارائه دهند.

داوطلبانی که در آزمون سال گذشته شرکت کرده و در دوره های روزانه پذیرفته شده اند مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 99 نخواهند بود.

کانال کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…