تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

مدارس تیزهوشان جزو مدارس نمونه کشوری می باشد که از نظر شیوه های آموزشی در سطح بالایی قرار دارد به همین دلیل مورد توجه داوطلبان زیادی می باشد، این مدارس با  هدف شناسایی دانش آموزان مستعد برای تحصیل در مدارس تیزهوشان (سمپاد یا استعداد درخشان) هر ساله آزمونی برگزار می کند که دانش آموزان بسیاری نسبت به ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 قشم اقدام کردند. افرادی هم بعلت ثبت اشتباه اطلاعات ، در بازه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان مجددا به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کردند. با توجه به تعداد زیاد شرکت کنندگان اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم قشم از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل این مطلب را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99” آماده کرده و در اختیار شما عزیزان گذاشته ایم.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99 از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قشم

در رابطه با اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98- 99 قشم اطلاعات دقیقی در دست نیست، همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 تیر ماه خواهد بود و احتمال می رود که زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون یعنی در مرداد ماه باشد، به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت تهران مشاوره و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی لازم را انجام می دهیم.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم قشم

همانطور که می دانید زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99   جمعه 31 خرداد ماه بود. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir خواهد بود، و در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان قشم باید بگوییم که احتمال دارد همانند سال های گذشته حدودا 4 الی 6 هفته زمانبر باشد، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 قشم مرداد ماه سال جاری خواهد بود. در ضمن لازم به ذکر است که به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99 از طریق سایت تهران مشاوره  اطلاع رسانی  های لازم را بعمل می آوریم، همچنین می توانید برای مطلع شدن از زمان دقیق اعلام نتایج عضو کانال تلگرام تیزهوشان شوید. 
کانال مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی


نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم قشم 98 – 99 

نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99   همه استان ها از طریق یک سایت اعلام خواهد شد، در زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم به سایت azmoon.medu.ir و یا hoosh.medu.ir  کرده و با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام داوطلب، از نتایج  آزمون خود مطلع شوید، در صورت فراموشی رمز باید به مدرسه محل تحصیل دانش آموز مراجعه کنید. برای داوطلبانی که موفق نشده اند امتیاز لازم را کسب کنند کارنامه ای که در آن رتبه و تراز داوطلب و رتبه نفر آخر پذیرفته شده و…درج شده نمایش داده می شود و برای پذیرفته شدگان اطلاعاتی نظیر زمان مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و نشانی مدرسه مورد نظر قابل مشاهده است، همچنین می توانید پس از سپری شدن زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99 با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره تماس گرفته و اطلاعات لازم در رابطه با سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99  و هرگونه سوالی در رابطه با چگونگی اعلام نتایج راجویا باشید. 

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم قشم 98 – 99

نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به دلیل ادغام شدن دو آزمون به طور همزمان و از طریق یک سایت اطلاع رسانی می شود بنابراین برای مطلع شدن از نتایج در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید و کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید. بعد از ورود به سامانه، صفحه ای با وضعیت قبولی، محل پذیرش و اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای نمایش داده می شود که در صورت پذیرش می بایست در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام کنید و در صورت مردودی، منتظر زمان اعتراض به نتایج باشید تا در صورت عدم رضایت از نتیجه، درخواست تجدیدنظر کنید.  


اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان قشم

 زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99  از طریق سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اطلاع رسانی می شود، همچنین شما می توانید بعد از اعلام نتایج تیزهوشان سوالات خود را در رابطه با زمان دقیق اعتراض به نتایج و یا چگونگی و شرایط اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و زمان پاسخگویی به اعتراض با کارشناسان تهران مشاوره در میان بگذارید. در این خصوص لازم است بدانید که اگر پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99  متوجه عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه شدید ویا سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ شما نداشت، نمره کل صحیح محاسبه نشده و قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها اجرا نشده  و موارد دیگر می توانید با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اعتراض خود را ثبت نمایید. نتایج رسیدگی به اعتراض 2 الی 3 هفته بعد از پایان مهلت اعتراض اعلام می شود.


شهریه مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی شهریه پرداز است و میزان شهریه مدارس تیزهوشان بر اساس امکانات و خدمات رفاهی هر شهر تعیین می گردد و شهریه تمامی مناطق قشم یکسان نیست. دراین مدارس کلاس ها بطور هوشمند برگزار می شود و معلمان مطرح و برجسته به تدریس می پردازند، مسلم است که بهره مند شدن از این مزایا نیازمند پرداخت شهریه بالایی با شد، شهریه دریافتی مدارس تیزهوشان به صورت 50 درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود و تحصیل در این مدارس کم هزینه تر از سایر مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی می باشد، ولی امکان دارد به علت کلاس های المپیاد مبلغ اضافه ای نیز دریافت شود. 

“لازم به ذکر است که این مدارس با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری کرده و دانش آموزی به دلیل عدم توانایی پرداخت شهریه از مدرسه اخراج نمی شود.”
کانال مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان قشم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…