تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

به دلیل مزایایی که تحصیل در دانشگاه پیام نور به خصوص تحصیل از طریق آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دارد، داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از طریق کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور هستند. از جمله مزایای آن این است که داوطلبان هنگام ثبت نام اقدام به انتخاب رشته می کنند و منابع سوالات آزمون از کتب درسی ترم یک مقطع کارشناسی ارشد در رشته انتخابی داوطلب می باشد. یعنی چنانچه شما در این آزمون شرکت و پذیرفته شوید، آزمون شما به منزله سپری کردن ترم یک بوده و شما تحصیل خود را از ترم 2 شروع خواهید کرد! قبل از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 منتشر خواهد شد که مطالعه آن قبل از اقدام به ثبت نام ضروری است. در ادامه علاوه بر قرار دادن لینک دانلود دفترچه ثبت نام و اتتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98، به برخی از نکات مندرج در دفترچه نیز خواهیم پرداخت.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 کلیک کنید.

زمان و نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

دانشگاه علمی کاربردی یک بار در سال اقدام به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می نماید. برای ثبت نام می بایست در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. سپس از منوی سمت راست صفحه بر روی گزینه “پیام نور” کلیک کنید. 

سپس بر روی لینک مربوط به “ثبت نام کنکور ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1398” کلیک کنید. پس از کلیک، اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را واریز نمایید. مراحل ثبت نام را تا انتها طی کنید. در رابطه با زمان ثبت نام نیز لازم به ذکر است معمولا هر سال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیمه دوم مهر ماه آغاز می شود. فعلا تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که از طریق عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز می توانید در جریان آخرین اخبار مربوط به کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور قرار بگیرید.

ثبت نام از تاریخ 98/7/29 آغاز و در تاریخ 98/8/8 پایان خواهد پذیرفت.


شهریه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (فراگیر)

از آن جا که فعلا دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 منتشر نشده است، میزان دقیق شهریه کارشناسی ارشد پیام نور مشخص نیست. به همین دلیل برای کسب اطلاعات از میزان تقریبی شهریه در این قسمت جدول شهریه سال تحصیلی 97 – 98 را قرار داده ایم. به محض مشخص شدن میزان شهریه سال تحصیلی 98 – 99 این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

کانال کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…