تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

کنکور کارشناسی ارشد یکی ار پر متقاضی ترین آزمون هایی است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد. زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98، روزهای 23 و 24 خرداد ماه است. از آن جا که پس از برگزاری آزمون داوطلبان منتظر مشخص شدن نتایج هستند و برخی از داوطلبان اطلاعی از زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98 ندارند، تصمیم گرفتیم در این مطلب به نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها و با دقت مطالعه فرمایید. چنانچه در پایان باز هم سوال و یا ابهامی باقی ماند، می توانید با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری در زمان مقرر از طریق سایت سنجش قابل مشاهده خواهد بود.

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98

برای مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید، سپس از منوی موجود در سمت راست صفحه گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس می بایست بر روی لینک “نتایج آزمون تحصيلات تکميلی (کارشناسی ارشد ناپيوسته) سال 1398” موجود در آن صفحه کلیک کنید. پس از انجام این مراحل، دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد:

  • روش اول : با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام، امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.
  • روش دوم : با وارد کردن شماره پرونده، کد ملی و سال تولد امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.

اگر شماره پرونده و یا کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، از طریق تماس با مشاوران تهران مشاوره نیز می توانید نسبت به دریافت شماره پرونده و یا کد رهگیری اقدام نمایید.

“جهت ورود به سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد کلیک کنید.”


زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 روزهای 23 و 24 خرداد ماه است. حدودا 4 الی 6 هفته نیز جهت مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد زمان لازم است. بنابراین نتایج کنکور کارشناسی ارشد اواخر تیر و یا اوایل مرداد ماه منتشر خواهد شد. فعلا زمان دقیق انتشار نتایج کنکور ارشد مشخص نشده است. به محض مشخص شدن، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. لازم به ذکر است که تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور کارشناسی ارشد، علاوه بر سایت تهران مشاوره، از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز اطلاع رسانی می کنیم. بنابراین پیشنهاد می شود با عضویت در کانال تلگرامی ما پیگیر آخرین اخبار مربوطه باشید.

طبق آخرین اطلاعیه، نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 روز دوشنبه 98/4/17 منتشر خواهد شد.


آیا نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد همزمان اعلام می شود؟

از آن جا که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شده است، این پرسش برای داوطلبان بوجود می آید که آیا نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد همزمان و از طریق یک سایت اعلام می شود یا خیر؟ در پاسخ بهخ این پرسش لازم به ذکر است که فعلا سازمان سنجش اطلاعاتی در این رابطه منتشر نکرده است. ممکن است نتایج در قالب یک کارنامه از طریق سایت سنجش منتشر شود و یا نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد سراسری و به طور جداگانه از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر گردد. به محض مشخص شدن زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد این مطلب بروزرسانی خواهد شد.


اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

لازم است در این قسمت به یکی از متداول ترین سوالات داوطلبان در رابطه با امکان یا عدم امکان اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد پاسخ دهیم. در پاسخ به این سوال لازم به ذکر است که چنانچه پس از مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد متوجه وجود اشکالاتی در نحوه محاسبه رتبه، درصد ها، تراز، اعمال اشتباه سهمیه و … شدید، می توانید با مراجعه به سایت سنجش اعتراض خود را ثبت نمایید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض دچار مشکل شدید، در صورت می توانید با مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید، تا کارشناسان مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.
کانال کارشناسی ارشد


مطالب پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 :

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد
اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98
سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد
شهریه کارشناسی ارشد 98 – 99
زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…