تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

داوطلبان پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد و قبل از اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد می توانند مجددا به سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد مراجعه و نسبت به ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد اقدام نمایند. با این حال هر سال داوطلبان بسیاری پس از اتمام زمان انتخاب رشته متوجه اشتباه در چینش کد رشته ها می شوند و در تماس هایی که با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره برقرار می کنند، خواستار اطلاع از امکان یا عدم امکان اصلاح مجدد انتخاب های خود هستند. به همین دلیل این مطلب را به این موضوع اختصاص داده ایم تا داوطلبان کنکور ارشد 99 با مطالعه آن از زمان و نحوه اصلاح انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 مطلع شوند. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه فرمایید. چنانچه در پایان سوال و یا ابهامی باقی ماند، می توانید با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

امسال نیز همانند سال های گذشته در یک بازه زمانی کوناه فرصتی جهت ویرایش کد رشته محل ها به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 داده خواهد شد

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

برای تغییر کد رشته محل های انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 پس از مراجعه به بخش “کارشناسی ارشدسایت سنجش بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1399” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی گزینه مذکور، صفحه ای باز می شود که شما بایستی گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید. سپس اطلاعات ثبت نامی خواسته شده را وارد کنید. پس از کلیک بر روی گزینه مذکور، صفحه ای باز می شود که شما باید گزینه مربوط به “ویرایش” را انتخاب نمایید. در نهایت فرم انتخاب رشته شما باز شده و می توانید اقدام با افزودن، حذف و یا جابه جایی کد رشته محل ها اقدام به ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد نمایید. 


زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

از آن جا که زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 اواسط اردیبهشت ماه می باشد و زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 تا اواخر تیر ماه ادامه یابد، بنابراین پس از اتمام زمان انتخاب رشته یعنی اوایل مرداد ماه زمان مجددی برای اصلاح انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 در نظر گرفته خواهد شد. البته تا اتمام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد، زمان دقیق وبرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 مشخص نخواهد شد. به محض اطلاع، این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا لازم به ذکر است که تمامی اخبار مربوط به کنکور کارشناسی ارشد در کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد، در جریان اخبار مربوطه قرار بگیرید.
کانال کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…