تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

پس از زمان برگزاری کنکور سراسری داوطلبان شرکت کننده به دنبال اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری هستند. یکی از سوالاتی هم که معمولا برای داوطلبان کنکور بوجود می آید و آن ها در تماس با مشاوران مرکز تهران مشاوره مطرح می کنند، این است که آیا به دلیل ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، نتایج نیز همزمان با هم اعلام می شوند یا کارنامه های جداگانه ای برای هر یک منتشر خواهد شد؟ برای پاسخگویی به پر تکرارترین سوالات داوطلبان از جمله زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98، نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری و همچنین اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98 این مطلب را آماده کرده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتهاو با دقت مطالعه فرمایید.

نتایج اولیه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد همزمان با هم و در قالب یک کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

در ابتدا لازم به ذکر است که نتایج اولیه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد همزمان و در قالب یک کارنامه منتشر خواهد شد. برای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود گزینه ” سراسری” را از منوی سمت راست صفحه انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس بر روی “اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1398″ کلیک و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، نتایج کنکور سراسری را مشاهده نمایید.


زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

از آن جا که زمان برگزاری کنکور سراسری 98 روزهای 13 و 14 تیر ماه می باشد و از طرفی حدودا 6 هفته جهت اعلام نتایج کنکور سراسری زمان لازم است، بنابراین به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج اولیه کنکور اوایل مرداد ماه خواهد بود. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری مشخص نشده است. به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 98 از طریق کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در این کانال تلگرامی نیز از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 98 مطلع خواهید شد.


اعتراض به نتایج اولیه کنکور سراسری 98

چنانچه پس از انتشار نتایج اولیه کنکور سراسری نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارید، می توانید اعتراض خود را با مراجعه به سایت سازمان سنجش به ثبت برسانید. البته به این نکته توجه داشته باشید که دلیل اعتراض بایستی قابل قبول باشد، تا اعتراض شما مورد بررسی قرار گرفته و ترتیب اثر داده شود. از جمله مواردی که قابلیت پیگیری و اعتراض به نتایج کنکور سراسری را میسر می کند، عبارتند از :

چنانچه پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 98 و انتشار پاسخبرگ و پاسخنامه کلیدی و مقایسه این دو، متوجه اشتباه در محاسبه نمره و درصد خود شوید.
چنانچه سهمیه ای که به شما تعلق می گیرد، در اعلام نتایج لحاظ نشده باشد.
چنانچه سهمیه ای که به شما تعلق می گیرد، در اعلام نتایج به اشتباه لحاظ شده باشد.
تصویر پاسخبرگ منتشر شده با پاسخبرگ شما مغایرت داشته باشد.
و …

کانال کنکور سراسری


مقالات پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور 98 :

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98
انتخاب رشته کنکور سراسری 98
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
انتخاب رشته کنکور تجربی
انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
انتخاب رشته کنکور انسانی 
انتخاب رشته کنکور هنر
انتخاب رشته کنکور منحصرا زبان 98
زمان انتخاب رشته کنکور سراسری
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه