تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

آموزش و پرورش هر سال جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمونی تحت عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می کند. ثبت نام در هر آزمونی هزینه ای دارد که این میزان هر ساله به مقدار بسیار اندکی افزایش می یابد. در واقع هزینه جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون استخدامی پرداخت می شود. هر سال میزان دقیق هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش درج می شود. هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته 36 هزار تومان بود بنابراین امسال با اندکی افزایش نهایتا 40 هزار تومان خواهد شد. از آن جا که فعلا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 منتشر نشده است، بنابراین هزینه دقیق ثبت نام مشخص نشده است. به محض انتشار دفترچه و اطلاع از هزینه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش 98 این مطلب بروزرسانی خواهد شد.


نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

ابتدا با کلیک بر روی لینک دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 دفترچه را دانلود و مطالعه فرمایید. پس از اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون استخدامی آموز ش و پرورش به سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و از منوی سمت راست صفحه گزینه ” استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. در مرحله بعد بر روی لینک مربوط به “ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1398” کلیک نمایید. پس از این مرحله و قبل از انجام فرایند ثبت نام می بایست اقدام به خرید کارت اعتباری نمایید. بنابراین بر روی گزینه “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید. پس از واریز هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و خرید کارت اعتباری توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، شماره سریالی در اختیار شما قرار داده می شود. این شماره سریال در ادامه فرایند ثبت نام لازم خواهد شد. بنابراین آن را تا اتمام ثبت نام خود نزد خود نگه دارید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

4 دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
 1. ناشناس

  28 خرداد 1398 at 12:14 ب.ظ

  سلام ببخشید اصلا سایت سنجش قسمت مربوطه دستگاه های اجرایی نداره ثبت نام آموزش و پرورش 98

  • admin

   28 خرداد 1398 at 4:51 ب.ظ

   با سلام . قسمت مربوطه با نام ( استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ) در سایت سنجش مشخص شده است .

 2. طاهرخانی

  8 تیر 1398 at 11:29 ب.ظ

  با سلام خرداد هم تمام شد وتیر هم آمد اما خبری از ثبت نام ازمون نیست ایا واقعا ازمونی وجود دارد خواهشمندم اطلاع رسانی دقیقی بدهید دیگر خسته شده ایم وناامید باتشکر

  • admin

   10 تیر 1398 at 10:12 ب.ظ

   با سلام . با توجه به آخرین خبرها ثبت نام آزمون استخدامی تا چند روز آینده شروع خواهد شد . در ضمن زمان برگزاری آزمون اواسط مرداد ماه خواه بود .

ارسال یک دیدگاه