تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کابردی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

دانشگاه علمی کاربردی هر سال برای نیمسال اول (ورودی مهر) و نیمسال دوم (ورودی بهمن) اقدام به ثبت نام متقاضیان می نماید. یکی از مهمترین ویژگی های دانشگاه علمی کاربردی این است که پذیرش در تمامی رشته های این دانشگاه به صورت بدون کنکور می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 از مرداد ماه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 98 از دی ماه سال جاری آغاز خواهد شد. یکی از مهمترین اقداماتی که متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 بایستی قبل از اقدام به ثبت نام انجام دهند، دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد. چرا که علاوه بر کد رشته محل های دانشگاه علمی کاربردی به نکات مهم دیگری همچون شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، روش پذیرش دانشجو، سهمیه رزمندگان و ایثارگران و … پرداخته شده است.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد.

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی، می بایست قبل از اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود و مطالعه نمایید. با کلیک بر روی لینک زیر، دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 را دانلود نمایید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 98 کلیک کنید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 98 کلیک کنید.

(به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد.)


شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی منوط بر  داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد. شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از :

  • داشتن مدرک دیپلم نظام جدید (نظری، کاردانش و فنی حرفه ای) یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه ( 4 یا 6 ساله دبیرستان یا هنرستان) برای متقاضیان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
  • داشتن مدرک کاردانی برای متقاضیان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

تبصره : چنانچه داوطلبی حد نصاب قبولی یکی از کد رشته های مشخص شده در دفترچه انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای را کسب کند ولی تا آخر شهریور 98 موفق به اخذ گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته موردنظر نگردد، مشمول یکی از وضعیت های زیر خواهد بود :

  1. اگر کد رشته پذیرفته شده برای نیمسال اول (ورودی مهر) باشد، قبولی داوطلب لغو شده و اجازه ثبت نام در دانشگاه محل قبولی را نخواهد داشت.
  2. چنانچه کد رشته پذیرفته شده برای نیمسال دوم (ورودی بهمن) باشد و داوطلب تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 99 موفق به اخذ گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شود، مجاز به ثبت نام در نیمسال دوم خواهد بود و در غیر این صورت، قبولی داوطلب لغو خواهد شد.
  3. افراد دارای دیپلم کامل نظام جدید یا قدیم و افراد دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک بالاتر از کاردانی (فوق دیپلم)، اجازه ثبت نام و شرکت در این مرحله از پذیرش را ندارند و شرکت این افراد تخلف محسوب شده و در هر مرحله از تحصیل که باشند، قبولی آنان لغو و از ادامه تحصیل آن ها خودداری شده و ملزم به پرداخت غرامت خواهند بود.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از :

  1. اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران

2. تبعیت از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران

3. عدم اشتهار به فساد اخلاقی
4. عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
5. تعهد به رعایت قوانین و مقررات دانشگاه علمی کاربردی
6. داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه اعمال سهمیه در پذیرش دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…