تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

مدارس تیزهوشان از نظر شیوه های آموزشی در سطح و کیفیت بالایی قرار دارد و جزو مدارس نمونه کشوری محسوب می شود که مورد توجه شمار کثیری از والدین و دانش آموزان قرار گرفته است. هدف از برگزاری آزمون شناسایی دانش آموزان مستعد برای تحصیل در مدارس تیزهوشان( سمپاد یا استعداد درخشان) است. دانش آموزان بسیاری نسبت به ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 جم اقدام کردند. افرادی هم بعلت ثبت اشتباه اطلاعات ، در بازه زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان مجددا به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کردند. با توجه به تعداد کثیر شرکت کنندگان  اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم جم از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل این مطلب را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99” آماده کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم جم

زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 تیر ماه سال جاری خواهد بود. در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم لازم به ذکر است که حدودا یک ماه و نیم پس از زمان برگزاری آزمون، یعنی اواخر مرداد یا اوایل شهریور خواهد بود. در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98- 99 جم به طور دقیق مشخص نشده است. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت تهران مشاوره و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم جم  

برگزار کننده آزمون سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان است و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 روز جمعه 31 خرداد 98 می باشد و همانطور  که حدودا یک ماه و نیم جهت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم جم زمان لازم است و در سال 97 کارنامه اولیه داوطلبان نیمه اول مرداد ماه منتشر شد، بنابراین پیش بینی می شود  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 جم مرداد ماه باشد. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 از طریق سایت تهران مشاوره و همچنین کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی های لازم را بعمل می آوریم. 

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم جم 98 – 99

پس از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99 داوطلبان زیادی با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره تماس گرفته و به دنبال اطلاع از سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 هستند. در این خصوص لازم به ذکر است که نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 تمامی استان ها از طریق سایت azmoon.medu.ir و یا hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد. در زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز، نتایج را مشاهده نمایید و در صورت فراموشی رمز مذکور به صورت حضوری به مدرسه محل تحصیل دانش آموز رجوع کنید. درسایت برای داوطلبان پذیرفته شده اطلاعات و مدرسه ای که در آن پذیرفته شده اند قابل مشاهده است و برای پذیرفته نشدگان کارنامه ای  با محتوای همچون تراز داوطلب و رتبه نفر آخر پذیرفته شده و… نمایش داده می شود.

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم جم 98 – 99

نکته قابل توجه این است  که مطابق اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش  تغییراتی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم به وجود آمده، که از جمله این تغییرات ادغام شدن این دو آزمون  است. بنابراین نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به طور همزمان و از طریق یک سایت منتشر خواهد شد و جهت مشاهده نتایج آزمون می بایست در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنید. پس از مراجعه به سایت مذکور کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در فیلد مشخص شده وارد و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید. پس از ورود به سامانه، صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی مشخص شده است. در صورت پذیرش می بایست در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام حضوری در مدرسه اقدام کنید و در صورت مردودی، منتظر زمان اعتراض به نتایج باشید تا در صورت عدم رضایت از نتیجه، درخواست تجدیدنظر کنید.  


اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان جم

بعد از اعلام نتایج تیزهوشان   زمان اعتراض و چگونگی اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و زمان پاسخگویی به اعتراض به یکی از سوالات پرتکرار از کارشناسان تهران مشاوره تبدیل می شود. زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 از طریق سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اطلاع رسانی خواهد شد. در رابطه با اعتراض لازم به ذکر است که اگر پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 متوجه شدید سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ شما تطابق ندارد، نمره کل صحیح محاسبه نشده است،  قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها اجرا نشده و یا متوجه عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه  شدید، می توانید با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir اعتراض خود را ثبت نمایید. در رابطه با زمان پاسخگویی به اعتراض لازم به ذکر است که احتمالا همانند سال های گذشته  حداکثر بعد از پایان 2 الی 3 هفته بعد از پایان مهلت اعتراض، نتایج رسیدگی به اعتراضات اعلام خواهد شد.  


شهریه مدارس تیزهوشان جم 98 – 99

مدارس تیزهوشان جزو مدارس دولتی شهریه پرداز محسوب می شود و بین 5 مدرسه دولتی در کشورمان تنها مدارس دولتی عادی حق دریافت شهریه ندارند. در مدارس تیزهوشان کلاس ها بطور هوشمند برگزار می شود و معلمان مطرح و برجسته به تدریس می پردازند، بنابراین بهره مند شدن از این مزایا نیازمند پرداخت شهریه است. شهریه دریافتی مدارس تیزهوشان به صورت 50 درصد مدارس غیردولتی در همان منطقه محاسبه می شود و تحصیل در این مدارس کم هزینه تر از سایر مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی می باشد و این یکی دیگر از مزایای تحصیل در این مدارس است.  میزان شهریه مدارس تیزهوشان تمامی مناطق جم یکسان نبوده و شهریه هر شهر و منطقه متفاوت است و بر اساس امکانات  و خدمات رفاهی هر شهر تعیین می گردد.برای اطلاع دقیق از شهریه مدارس می توانید به اداره کل آموزش و پرورش منطقه رجوع کنید.  

“لازم به ذکر است که این مدارس با دانش آموزانی که بضاعت مالی ندارند همکاری کرده و دانش آموزی به دلیل عدم توانایی پرداخت شهریه از مدرسه اخراج نمی شود.”

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان جم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…