تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

افراد محصل، فارغ التحصیل و شاغل بسیاری به دلایل مختلف از جمله ارتقا شغلی، یادگیری آکادمیک یک حرفه برای ورود به بازار کار و … تمایل به ادامه تحصیل دارند ولی بنا به هر دلیلی نمی خواهند در کنکور شرکت کنند. دانشگاه علمی کاربردی با ارائه تمامی رشته های خود به صورت بدون کنکور این امکان را برای تمامی متقاضیان با شرایط فوق فراهم کرده است. به دلیل رشته های بسیار متنوع و کاربردی این دانشگاه، افراد بسیاری در تماس با مشاوران مرکز تهران مشاوره به دنبال کسب اطلاعات لازم جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هستند. به همین دلیل این مطلب را به “شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98” اختصاص داده ایم. البته با مطالعه این مطلب علاوه بر شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 از زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیز مطلع خواهید شد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 در زمان های مقرر از طریق سایت سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد. 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی منوط بر  داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد. شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از :

ردیف

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

1

داشتن مدرک دیپلم نظام جدید (نظری، کاردانش و فنی حرفه ای) یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه ( 4 یا 6 ساله دبیرستان یا هنرستان) برای متقاضیان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

2داشتن مدرک کاردانی برای متقاضیان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

تبصره : چنانچه داوطلبی حد نصاب قبولی یکی از کد رشته های مشخص شده در دفترچه انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی را کسب کند ولی تا آخر شهریور 98 موفق به اخذ گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته موردنظر نگردد، مشمول یکی از وضعیت های زیر خواهد بود :

الف- اگر کد رشته پذیرفته شده برای نیمسال اول (ورودی مهر) باشد، قبولی داوطلب لغو شده و اجازه ثبت نام در دانشگاه محل قبولی را نخواهد داشت.

ب- چنانچه کد رشته پذیرفته شده برای نیمسال دوم (ورودی بهمن) باشد و داوطلب تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 98 – 99 موفق به اخذ گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شود، مجاز به ثبت نام در نیمسال دوم خواهد بود و در غیر این صورت، قبولی داوطلب لغو خواهد شد.

ج- افراد دارای دیپلم کامل نظام جدید یا قدیم و افراد دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک بالاتر از کاردانی (فوق دیپلم)، اجازه ثبت نام و شرکت در این مرحله از پذیرش را ندارند و شرکت این افراد تخلف محسوب شده و در هر مرحله از تحصیل که باشند، قبولی آنان لغو و از ادامه تحصیل آن ها خودداری شده و ملزم به پرداخت غرامت خواهند بود.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از :

  1. اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران
  2. تبعیت از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران
  3. عدم اشتهار به فساد اخلاقی
  4. عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
  5. تعهد به رعایت قوانین و مقررات دانشگاه علمی کاربردی
  6. داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

لازم به ذکر است که دانشگاه علمی کاربردی دو بار در سال اقدام به ثبت نام از متقاضیان مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می نماید. متقاضیانی که تمایل دارند از مهر 98 وارد دانشگاه شوند بایستی مرداد ماه پس از مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر 98 نسبت به ثبت نام از طریق سایت سنجش اقدام نمایند. داوطلبانی هم که تحصیل خود را از نیمسال دوم (بهمن 98) آغاز نمایند، می بایست پس از مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 98 در دی ماه ثبت نام خود را انجام دهند. فعلا زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 به طور دقیق مشخص نشده است. به محض اعلام، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

ثبت نام مقطع کاردانی ورودی مهر 98 از روز دوشنبه 28 مرداد آغاز و تا روز دوشنبه 11 شهریور 98 ادامه خواهد داشت.

ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر 98 هم اکنون آغاز و تا 14 شهریور 98 ادامه خواهد داشت.

کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…