تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

یکی از پر استرس ترین مراحلی که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سپری می کنند، پس از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد مرحله اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد است. چرا که با مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد 99 مهمترین مرحله پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد که انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 می باشد، فرا می رسد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این مطلب را به “اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99” اختصاص دهیم. در این مطلب به موارد مختلفی همچون زمان انتشار نتایج آزمون کارشناسی ارشد 99، نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 و همچنین زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 خواهیم پرداخت. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه فرمایید.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد

جهت مشاهده نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99 می بایست در زمان مقرر به سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از مراجعه به سایت مذکور از منوی سمت راست صفحه، گزینه “کارشناسی ارشد” را انتخاب و بر روی آن کلیک نمایید.

سپس صفحه ای باز می شود که بایستی بر روی لینک “نتایج آزمون تحصيلات تکميلی (کارشناسی ارشد ناپيوسته) سال 1399” موجود در آن صفحه کلیک نمایید. پس از انجام این مراحل، دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد:

1- با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام، امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.
2- با وراد کردن شماره پرونده، کد ملی و سال تولد امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.

اگر شماره پرونده و یا کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، بایستی به قسمت “ارسال درخواست” سایت سنجش مراجعه نموده و نسبت به دریافت مجدد شماره پرونده و کد رهگیری اقدام نمایید. از طریق تماس با مشاوران تهران مشاوره نیز می توانید نسبت به دریافت شماره پرونده و یا کد رهگیری اقدام نمایید.


زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 99

از آن جا که زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 اردیبهشت 99 می باشد، بنابراین به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد اواخر خرداد و یا اوایل تیر ماه خواهد بود. پس از اعلام نتایج ارشد، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد منتشر و چند روز پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد آغاز خواهد شد. به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد و همچنین زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد از طریق سایت و کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.کانال کارشناسی ارشد


مطالب پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور ارشد 99 : 

» دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99
» زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99
» انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99
» مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد
» ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد
» انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…