تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم و آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، دانش آموزان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. هر داوطلب هنگام ورود به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان فقط با وضعیت قبولی یا عدم قبولی مواجه می شود در واقع کارنامه ای برای داوطلبان صادر نمی شود. چند روز پس از برگزاری آزمون تیزهوشان، برای داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته نشده اند، کارنامه ای منتشر می شود که در آن تعداد سوالات غلط، تعداد سوالات صحیح، نمره کل اکتسابی و …درج می گردد. داوطلبان زیادی هر ساله پس از مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره تماس گرفته و با نگرانی از امکان یا عدم امکان اعتراض به نتایج تیزهوشان سوال می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب به طور اختصاصبی به موضوع “اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان” بپردازیم.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

پاسخنامه های آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و پاسخنامه های آزمون تیزهوشان نهم به دهم با دقت بررسی و نتایج اعلام می گردد. با این حال ممکن است اشتباهاتی رخ داده و برخی نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند. چنانچه شما نیز پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض دارید، می توانید منتظر اطلاعیه سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برای ثبت اعتراض خود نسبت به نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 باشید. اعتراض به نتایج تیزهوشان از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام خواهد شد ولی برای اطلاع از زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 باید منتظر اطلاعیه سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان باشیم. به محض اطلاع از زمان دقیق اعتراض به نتایج تیزهوشان، تاریخ دقیق در این مطلب قرار داده خواهد شد.


در چه صورت امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد؟

اگر پس از انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان متوجه شدید، سوالات صحیح و غلط مشخص شده در کارنامه با پاسخ برگ شما تطابق ندارد، می توانید نسبت به نتیجه آزمون اعتراض نمایید. عوامل دیگری که امکان اعتراض را برای شما فراهم می کند، عبارتنداز :

محاسبه اشتباه نمره کل
عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها
عدم تطابق اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش آموز
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه