تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

هر ساله پس از ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم و زمان برگزاری دانش آموزان و خانواده ها در تماس با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره جویای زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم هستند. به همین دلیل این مطلب را به “اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99” اختصاص داده ایم تا علاوه بر پرداختن به زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99 به سایت و نحوه مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم نیز بپردازیم.

نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم در زمان مقرر از طریق سایت hoosh.medu.ir منتشر خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان در زمان مقرر از طریق سایت hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج می بایست پس از ورود به سایت کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید. 

سپس نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) دانش آموز را وارد نمایید. پس از ورود به صفحه اختصاصی خود، کارنامه دانش آموز قابل مشاهده خواهد بود.

“لازم به ذکر است اگر رمز ورود همگام را فراموش کرده اید، برای اخذ مجدد آن بایستی به صورت حضوری به مدرسه یا آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه نمایید.”


زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

از آن جا که زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 خرداد ماه سال جاری خواهد بود، بنابراین نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 نیز به احتمال زیاد اواخر تیر و یا اوایل مرداد ماه خواهد بود. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مشخص نشده است ولی به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. لازم به ذکر است که خانواده های بسیاری معتقدند اعلام نتایج زمانی است که ظرفیت بیشتر مدارس دولتی پر خواهد شد و از این بابت نگران هستند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 فرزند خود را در یک مدرسه دولتی ثبت نام کنید تا اگر فرزند شما موفق به کسب نمره لازم جهت ورود به مدارس تیزهوشان نشد، مشکلی به لحاظ ثبت نام در مدارس دولتی نداشته باشد. 

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان در تاریخ 98/5/13 منتشر شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…