تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

از آن جا که هر ساله دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه (ششم به هفتم و نهم به دهم) پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان استرس اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را دارند، تصمیم گرفتیم در این مطلب تحت عنوان “اعلام نتایج آزمون تیزهوشان” به زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99، نمونه دولتی و همچنین نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها و با دقت مطالعه فرمایید.

اعلام نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم از طریق سایت  hoosh.medu.ir و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

در این قسمت به زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99 خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

از آن جا که فعلا ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم آغاز نشده است، زمان اعلام نتایج آن نیز مشخص نمی باشد. به محض اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، تاریخ دقیق در این مطلب قرار داده خواهد شد.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم در تاریخ 98/5/13 منتشر شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

از آن جا که زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 31 خرداد می باشد و برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 4 الی 6 هفته زمان لازم است، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اواخر تیر یا اوایل مرداد ماه خواهد بود. در حال حاضر زمان دقیق زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 مشخص نشده است. به محض اطلاع، تاریخ دقیق اعلام نتایج در این مطلب قرار داده خواهد شد.

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم امروز مورخ 98/5/19 اعلام شد.


نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

در این قسمت به مراحل مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خواهیم پرداخت.

مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان می بایست در زمان مقرر به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنید. به محض اعلام نتایج آزمون سنجش هوش، مراحل تصویری مشاهده نتایج در این قسمت قرار داده خواهد شد.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج پس از ورود به سایت مذکور، در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید.

سپس صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید. ضمنا لازم به ذکر است که آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در این کانال، در جریان تمامی اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قرار خواهید گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…