تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

به دلیل کیفیت بالای مدارس تیزهوشان از نظر امکانات و سطح آموزشی، دانش آموزان بسیاری متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان دوره اول و دوم متوسطه هستند. به همین دلیل سالانه دانش آموزان بسیاری اقدام به ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم می کنند. پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دانش آموزان بی صبرانه و با استرس فراوان منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. به همین جهت این مطلب را به موضوع “اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99” اختصاص داده ایم. با مطالعه این مطلب از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و همچنین زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 مطلع خواهید شد.

نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم از طریق سایت  hoosh.medu.ir و نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99

در این بخش به زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98 – 99 و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم آغاز نشده، لهذا زمان اعلام نتایج آن نیز مشخص نمی باشد. به محض اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم، تاریخ دقیق در این مطلب درج خواهد شد. لازم به ذکر است تمامی اخبار مربوط به آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم از طریق ک اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در این کانال نیز می توانید از زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98/3/31 می باشد و از آن جا که برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 4 الی 6 هفته زمان لازم است، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم اواخر تیر یا اوایل مرداد ماه خواهد بود. در حال حاضر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 به طور دقیق مشخص نشده است. به محض اطلاع، تاریخ دقیق اعلام نتایج در این مطلب قرار داده خواهد شد.


نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان

در این بخش مراحل مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم را ذکر خواهیم کرد.

مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

برای مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان بایستی در زمان مقرر به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کنید.

“به محض اعلام نتایج آزمون سنجش هوش، مراحل تصویری مشاهده نتایج در این قسمت قرار داده خواهد شد.”

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد. برای مشاهده نتایج پس از ورود به سایت مذکور، در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید.

سپس صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. اگر رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس بگیرید. ضمنا لازم به ذکر است که آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. بنابراین با عضویت در این کانال، در جریان تمامی اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی قرار خواهید گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه