تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

از سال گذشته شاهد تغییرات اساسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم هستیم. این تغییرات در نحوه برگزاری آزمون تیزهوشان ششم، منبع طرح سوالات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می باشد. حتی نام این آزمون به دلیل تغییر در منابع آزمون به آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان تغییر یافته است. همانطور که از نام این آزمون مشخص است، سوالات آزمون از کتاب های درسی  دانش آموزان نمی باشد. حال قصد داریم در این مطلب به زمان و نحوه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و همچنین شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 بپردازیم.

پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان مقطع هفتم تنها بر اساس سنجش هوش و استعداد آن ها صورت می گیرد و سوالات آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم از کتب درسی نبوده و هیچ منبع مشخصی ندارد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از تاریخ 98/2/16 تا 98/2/23 خواهد بود. برای ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان باید به سایت hoosh.medu.ir  مراجعه نمایید. پس از مراجعه به سایت مذکور در فیلدهای مشخص شده “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کنید. 

پس از ورود به سامانه در قسمتی که از شما خواسته شده نقش خود را انتخاب کنید، بایستی عنوان “دانش آموز” و در قسمتی که از شما خواسته شده است عنوان سازمان را وارد کنید، بایستی “نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را وارد نمایید. سپس با کلیک بر روی گزینه “تایید” فرم ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد که می بایست اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و صحیح وارد نمایید. با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان تهران مشاوره نیز می توانید از آخرین اخبار مربوط به آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 مطلع گردید.


شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم دارای شرایطی است که داوطلبان دارای شرایط مجاز به ثبت نام خواهند بود. دانش آموزانی که دارای شرایط زیر نمی باشند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 عبارت است از:

  • داشتن تابعیت ایرانی (دانش آموزان غیر ایرانی نیز تحت شرایطی مجاز به ثبت نام خواهند بود.)
  • اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی
  • کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه