تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

پس از ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در بازه زمانی 19 فروردین الی 26 فروردین 98 و زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 در تاریخ 31 خرداد 98، دانش آموزان و خانواده ها بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم هستند چرا که تعداد ثبت نام کنندگان بسیار و تعداد پذیرفته شدگان محدود می باشد. مثلا سال گذشته از میان 242 هزار داوطلب شرکت کننده در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، 63588 نفر پذیرفته شدند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با اختصاص این مطلب به موضوع “اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم، به زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99، نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم، در بازه زمانی مقرر از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

از آن جا که 4 الی 6 هفته جهت مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم زمان لازم است، بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 روز شنبه 98/5/19 خواهد بود. لازم به ذکر است که نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. جهت مشاهده نتایج پس از ورود به سایت مذکور، در سمت راست صفحه “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد نمایید.

سپس صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. چنانچه رمز ورود همگام خود را فراموش کرده اید و یا در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.


اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 99

چنانچه پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض دارید، می توانید اعتراض خود را نسبت به نتیجه اعلام شده ثبت و درخواست رسیدگی نمایید. برخی از دانش آموزان در تماس هایی که با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره برقرار می کنند، امید چندانی به رسیدگی نسبت به اعتراض خود ندارند. لازم است بدانید که سال های گذشته داوطلبانی بوده اند که نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض کرده اند و پس از بررسی مجددا، نتیجه اصلاح شده و داوطلب پذیرفته شده و به مدرسه تیزهوشان یا نمونه دولتی راه یافته است. بنابراین اگر نسبت به نتیجه اعتراض دارید، در بازه زمانی مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، می توانید اعتراض خود را از ثبت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…