تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از سال تحصیلی 97 – 98 دستخوش تغییراتی شده است. به دلیل تصمیم وزارت آموزش و پرورش مبنی بر عدم برگزاری آزمون در مقاطع ابتدایی، نحوه سنجش دانش آموزان برای ورود به مقطع هفتم مدارس تیزهوشان تغییر کرده و دیگر آزمونی از کتب درسی برگزار نمی شود. نام آزمونی که جهت ورود دانش آموزان به مقطع هفتم مدارس تیزهوشان برگزار می شود به آزمون سنجش هوش تیزهوشان تغییر یافته است. همانطور که از نام این آزمون مشخص است، سوالات آزمون از کتب درسی نمی باشد. حال قصد داریم در این مطلب به زمان و نحوه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 و همچنین شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 خواهیم پرداخت. چنانچه نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 هیچ منبع مشخصی نداشته و صرفا جهت سنجش هوش و استعداد متقاضیان ورود به مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه برگزار می گردد. 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام خواهد شد. زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 نیز از 16 اردیبهشت آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت. جهت انجام ثبت نام باید پس از مراجعه به سایت مذکور در فیلدهای مشخص شده “کد ملی” و “رمز ورود همگام” دانش آموز را وارد کنید.

پس از ورود به سامانه در قسمتی که از شما خواسته شده نقش خود را انتخاب کنید، بایستی عنوان “دانش آموز” و در قسمتی که از شما خواسته شده است عنوان سازمان را وارد کنید، بایستی “نام مدرسه محل تحصیل دانش آموز” را وارد نمایید. سپس با کلیک بر روی گزینه “تایید” فرم ثبت نام برای شما نمایش داده خواهد شد که می بایست اطلاعات خواسته شده را به طور کامل و صحیح وارد نمایید. 

با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان تهران مشاوره نیز می توانید از آخرین اخبار مربوط به آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 مطلع گردید.


شرایط ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

ثبت نام آزمون هوش و استعداد تیزهوشان 98 – 99 دارای شرایطی است که تنها دانش آموزان واجد شرایط، مجاز به ثبت نام در این آزمون می باشند. از جمله شرایط ثبت نام عبارتنداز :

داشتن تابعیت ایرانی
اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی
کسب ارزشیابی خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم و یا حداکثر کسب ارزشیابی خوب در یکی از دروس از مجموعه درس های پایه پنجم و ششم ابتدایی
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…