تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

پس از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98، مرحله اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 فرا می رسد. از آن جا که داوطلبان شرکت کننده در آزمون ارشد، به محض برگزاری آزمون، اضطراب اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد را دارند، تصمیم گرفتیم در این مطلب که تحت عنوان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98” به نگارش درآمده است، به زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98، نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 و نحوه اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید، چنانچه در پایان باز هم سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

طبق آمار سال های گذشته، نتایج آزمون کارشناسی ارشد حدودا یک الی یک ماه و نیم پس از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 اعلام می شود. بنابراین اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 نیز به احتمال زیاد نیمه دوم تیرماه 98 خواهد بود. طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده، زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 روز دوشنبه 17 تیر ماه خواهد بود. ضمنا لازم به ذکر است که با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد نیز در جریان آخرین اخبار مربوط به آزمون کارشناسی ارشد 98 قرار خواهید گرفت.

“سال 97 برعکس سال های گذشته، نتایج اولیه دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت مجزا اعلام شد ولی در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با اعلام همزمان یا مجزای نتایج ارشد 98 موجود نمی باشد. با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد، اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.”


نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98، در موعد مقرر به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور، گزینه کارشناسی ارشد” را از منوی سمت راست صفحه انتخاب کنید. 

سپس صفحه ای باز می شود که بایستی بر روی لینک “نتایج آزمون تحصيلات تکميلی ( کارشناسی ارشد ناپيوسته ) سال 1398” موجود در آن صفحه کلیک نمایید.

سپس دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد :

در روش اول با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام، امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.

در روش دوم با وراد کردن شماره پرونده، کد ملی و سال تولد امکان مشاهده نتایج برای شما فراهم خواهد شد.

اگر جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد 98 به شماره پرونده و یا کد رهگیری ثبت نام خود دسترسی ندارید، بایستی به قسمت “ارسال درخواست” مراجعه نموده و نسبت به دریافت مجدد شماره پرونده و کد رهگیری اقدام نمایید. از طریق تماس با مشاوران تهران مشاوره نیز می توانید نسبت به دریافت شماره پرونده و یا کد رهگیری اقدام نمایید.


اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98

هر ساله پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد تعدادی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس گرفته و با نگرانی به دنبال اطلاع از امکان یا عدم امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد هستند. به همین دلیل لازم دانستیم این بخش از مطلب را به موضوع “اعتراض به نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98” اختصاص دهیم. در رابطه با این موضوع لازم به ذکر است که هر ساله سازمان سنجش پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد، امکان ثبت اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده را در اختیار داوطلبان معترض قرار می دهد. برای این کار می بایست به قسمت “ورود به سیستم پاسخگویی” در سایت سنجش مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره نیز می توانید اعتراض خود را ثبت و درخواست رسیدگی مجدد نمایید.
کانال کارشناسی ارشد


مطالب پیشنهادی جهت مطالعه داوطلبان کنکور ارشد 98 :

» سایت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد
» دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
» زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
 
» انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

سوالات خود را در قسمت دیدگاه، با مشاوران ما در میان بگذارید…

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه