تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مشاوره تحصیلی کنکور با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

آیا می دانید چرا برخی از داوطلبان کنکور سراسری چند سال پشت کنکور مانده و موفق به کسب رتبه دلخواه خود نمی شوند؟ جهت دستیابی به پاسخ این سوال و همچنین آشنایی با راه های موفقیت در کنکور سراسری، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

با وجود برداشته شدن شرط پذیرش دانشجو در بسیاری از رشته ها و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی، همچنان داوطلبان بسیاری تمایل به ادامه تحصیل در رشته های پرطرفداری دارند که شرط پذیرش در این رشته ها شرکت در کنکور سراسری است. یکی دیگر از دلایل داوطلبان برای شرکت در کنکور، پذیرش در دانشگاه های برتر کشور می باشد. از آن جا که چند سالی است آزمون ورودی دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شده و متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد نیز جهت گرفتن پذیرش این دانشگاه می بایست در کنکور سراسری شرکت کنند و مهمتر از آن به دلیل مفهومی تر شدن سوالات کنکور سراسری در سال های اخیر، رقابت در کنکور سراسری به چالشی جدی برای داوطلبان کنکور تبدیل شده است. اکثر داوطلبان کنکور سراسری با وجود داشتن انگیزه و پشتکار فراوان موفق به کسب رتبه دلخواه خود نمی شوند، دلیل اصلی این موضوع تعیین هدف بدون درنظر گرفتن استعداد، علاقه، شرایط و همچنین مطالعه غیر اصولی و بدون برنامه ریزی صحیح می باشد. مشاوران و کارشناسان کنکوری مرکز مشاوره تحصیلی تهران مشاوره با نگارش این مقاله تحت عنوان مشاوره تحصیلی کنکور” سعی دارند، نکات مهم کنکوری را که دانستن آن برای هر داوطلبی الزامی است، در اختیار شما داوطلبان عزیز کنکوری قرار دهند.


هدف گذاری در کنکور سراسری

برخی داوطلبان کنکور سراسری بدون داشتن هدفی برای آینده، درس می خوانند. در نهایت یا مجاز به انتخاب رشته نمی شوند و یا پس از قبولی در اعلام نتایج کنکور سراسری و فرارسیدن زمان انتخاب رشته کنکور سراسری به دلیل اینکه علاقه، استعداد و هدف خود را از قبل تعیین نکرده اند، برای انتخاب رشته دچار مشکل می شوند. پس شما قبل از برنامه ریزی برای کنکور، ابتدا هدف خود را مشخص کنید. منظور از هدف گذاری این است که :

  • به چه رشته ای علاقه دارید؟
  • آیا استعداد ورود به آن رشته را دارید؟
  • بازار کار آن رشته چطور است؟ آینده شغلی مناسبی دارد؟
  • برای ورود به آن رشته، چه رتبه و ترازی لازم است؟

 


برنامه ریزی کنکور سراسری

گام بسیار مهم پس از هدف گذاری، برنامه ریزی برای رسیدن به هدف تعیین شده می باشد. در واقع مهم ترین کاری که کارشناسان مربوطه مشاوره تحصیلی کنکور انجام می دهند “برنامه ریزی” است. برنامه ریزی بایستی در راستای رسیدن به هدف باشد. برنامه ریزی امری کاملا تخصصی است که بهتر است توسط کارشناسان مربوطه در جلسات مشاوره تحصیلی کنکور انجام گیرد. چرا که برنامه ریزی غلط ممکن است نه تنها شما را به هدفی که تعیین کرده اید، نرساند بلکه شما را از هدفتان دورتر کند. برخی داوطلبان با مراجعه به رتبه های برتر سال های گذشته، از آن ها می خواهند تا برنامه ای را که طبق آن درس خوانده اند را در اختیار آن ها قرار دهند. برخی نیز به مشاورانی مراجعه می کنند که آن مشاور نیز به دلیل عدم برخورداری از اطلاعات لازم و به اشتباه یک برنامه از پیش نوشته شده را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. در صورتی که توانایی هر داوطلب با دیگری فرق دارد، بنابراین برنامه ریزی بایستی برای هر داوطلب به صورت اختصاصی انجام شود. مشاوران توانمند و با سابقه بخش مشاوره تحصیلی کنکور مرکز تهران مشاوره آماده ارائه مشاوره تحصیلی کنکور و همچنین یک برنامه ریزی مناسب با توانمندی شما هستند. بنابراین پیشنهاد می کنیم چنانچه امکان مراجعه به مشاوران برتر کشور به صورت حضوری را ندارید، از طریق تماس با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیتهران مشاوره بهترین برنامه جهت رسیدن به هدفی که تعین کرده اید را دریافت نمایید.


در ادامه لینک مقالاتی که مطالعه آن ها به داوطلبان کنکور سراسری 98 پیشنهاد می شود را قرار داده ایم :
 
 
انتخاب رشته کنکور سراسری
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
انتخاب رشته کنکور تجربی
انتخاب رشته کنکور انسانی
انتخاب رشته کنکور ریاضی 98
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد مشاوره تحصیلی کنکور با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021