تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

تیزهوشان نهم به دهم

هر سال داوطلبان زیادی به دلیل وجود امکانات آموزشی بهتر مدارس تیزهوشان نسبت به مدارس دیگر، در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام و شرکت می کنند. سال گذشته تغییر بسیار مهمی در برگزاری آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی مقطع نهم به دهم ایجاد شد و آن ادغام این دو آزمون با یکدیگر بود. سال های گذشته، آزمون جداگانه ای برای مقطع نهم به دهم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردید ولی با این تغییر، داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی نیز در آزمون تیزهوشان شرکت می کنند. با مطالعه ادامه این مطلب از زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 و همچنین زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم مطلع خواهید شد.

جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم می بایست در زمان مقرر به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

همانطور که گفته شد داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هر دو می بایست در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 ثبت نام نمایند، چرا که ثبت نام و برگزاری این دو آزمون با یکدیگر ادغام شده است. ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام خواهد شد. جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 می بایست به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه نمایید. پس از ورود، فرم درخواست ثبت نام را تکمیل و هزینه ثبت نام آزمون را پرداخت و مراحل ثبت نام را تا انتها طی کنید. ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 از 19 فروردین 98 آغاز و تا 26 فروردین ادامه خواهد داشت. ضمنا جهت کسب اطلاعات در رابطه با آزمون تیزهوشان، می توانید در کانال تلگرام تیزهوشان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره نیز عضو گردید.

“ثبت نام آزمون تیزهوشان تا تاریخ 2 اردیبهشت 98 تمدید شد.”


شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم دارای شرایطی است که تنها داوطلبان دارای شرایط می توانند اقدام به ثبت نام و شرکت در این آزمون نمایند. از جمله این شرایط عبارتنداز :

شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

دانش آموز دارای تابعیت ایرانی باشد.
در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
معدل سالانه وی در پایه هشتم 19 و یا بالای 19 باشد.

مهم : دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند نیز، می توانند با شرایط خاص در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند.
چنانچه در رابطه با هر یک از شرایط ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 سوال و یا ابهامی دارید، می توانید با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان تنها بر اساس نمره آزمون می باشد. معدل دانش آموز در نتیجه آزمون هیچ تاثیری نخواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

به احتمال زیاد آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99 خرداد ماه سال 98 برگزار خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیقی برای روز برگزاری آزمون اعلام نشده است. به محض اطلاع حتما از طریق سایت تهران مشاوره و همچنین سایر راه های اطلاع رسانی مرکز تهران مشاوره همچون کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. لازم به ذکر است که در روز برگزاری آزمون تیزهوشان، همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان امری ضروری است. بنابراین قبل از حضور در حوزه امتحانی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021