تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

نتایج کاردانی فنی حرفه ای

حتما می دانید که کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای بسیاری از رشته ها حذف و کنکور کاردانی فنی حرفه ای تنها برای برخی از رشته ها برگزار می شود. ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای برای رشته های بدون کنکور همزمان با یکدیگر اردیبهشت 98 انجام خواهد شد. از آن جا که داوطلبان کاردانی فنی حرفه ای بلافاصله پس از اتمام بازه زمانی ثبت نام و انتخاب رشته، به دنبال اطلاع از نتایج کاردانی فنی حرفه ای هستند، تصمیم گرفتیم در این مطلب را به طور اختصاصی به موضوع اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای” بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از “زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98″، “سایت و نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98” و همچنین “اعتراض به نتایج کاردانی فنی حرفه ای” با دقت به مطالعه این مطلب بپردازید.


زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98

طبق اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای 98، ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای برای رشته های بدون کنکور اردیبهشت ماه و ثبت نام رشته های با کنکور اردیبهشت و انتخاب رشته آن اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه انجام خواهد شد و نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98، شهریور ماه سال 1398 اعلام خواهد شد. در حال حاضر زمان اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98 به طور دقیق مشخص نشده است. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98 حتما از طریق سایت تهران مشاوره و همچنین کانال تلگرام تهران مشاوره اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام تهران مشاوره و یا کانال تلگرام بدون کنکور پیگیر آخرین اخبار مربوط به کاردانی فنی حرفه ای باشید.


نحوه مشاهده نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98

نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98 در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد. برای مشاهده نتایج ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای خود، پس از مراجعه به سایت سنجش از منوی سمت راست صفحه گزینه “کاردانی فنی حرفه ای” را انتخاب کنید.

  • پس از کلیک بر روی گزینه مذکور، بر روی عبارت “اعلام نتایج” در پایین صفحه کلیک کنید.
  • سپس صفحه ای باز می شود که در آن صفحه عبارت “اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98” را پیدا کرده و بر روی عبارت مذکور کلیک نمایید.
  • پس از کلیک بر روی عبارت فوق، دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد.
  • در روش اول با وارد کردن شماره پرونده و شماره پیگیری ثبت نام و در روش دوم با وارد کردن شماره پرونده، سال تولد و شماره ملی می توانید نتایج ثبت نام و انتخاب رشته خود را مشاهده فرمایید. 

چنانچه امسال تغییری در روش مشاهده نتایج و سایر اطلاعات موجود در این مطلب اتفاق افتد، سریعا این مطلب طبق آخرین تغییرات، بروزرسانی خواهد شد.


اعتراض به نتایج کاردانی فنی حرفه ای 98

پس از اعلام نتایج تمامی آزمون هایی که تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد، داوطلبان امکان ثبت اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده را دارند. حال که آزمونی جهت پذیرش داوطلبان برای مقطع کاردانی فنی حرفه ای انجام نمی شود، داوطلبان در تماس هایی که با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز تهران مشاوره برقرار می کنند، نگرانی خود را بابت عدم امکان اعتراض نسبت به نتایج ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای ابراز می دارند. لازم به ذکر است که با وجود حذف کنکور از پذیرش دانشچو در این مقطع، همچنان امکان ثبت اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده وجود دارد. پس از اعلام نتایج در اردیبهشت ماه، در صورت داشتن اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده، با مراجعه به قسمت “ارسال درخواست” سایت سازمان سنجش، می توانید اعتراض خود نسبت به نتایج را جهت بررسی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نمایید. در صورت نیاز می توانید ثبت اعتراض خود را به مشاوران تهران مشاوره بسپارید.
کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت – 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021