تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

در این مقاله قصد داریم به طور اختصاصی برای داوطلبانی که هیچگونه آشنایی با قبولی ذخیره دانشگاه آزاد ندارند به ارائه توضیحاتی جامع در این خصوص بپردازیم. قبولی ذخیره دانشگاه آزاد به این معنی است که به دلیل خالی بودن برخی از ظرفیت های رشته محل های دانشگاه آزاد ، دانشگاه این فرصت را به داوطلبان می دهد تا داوطلبان بتوانند در قبولی ذخیره دانشگاه آزاد شرکت نمایند و به واحد های دانشگاهی معرفی و پذیرفته شوند. در ادامه مطلب مواردی چون تعریف قبولی ذخیره دانشگاه آزاد، تراز قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 ، نحوه انتخاب رشته قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 را مورد بررسی قرار داه ایم که مطالعه آن را پیشنهاد می کنیم.


قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 چیست ؟

واژه ذخیره به این معناست که امکان ثبت نام داوطلبان در صورت داشتن ظرفیت وجود خواهد داشت و در صورتی که مقابل یکی از رشته محل های انتخابی در کارنامه داوطلبان واژه ذخیره درج شده باشد به معنای قبولی ذخیره دانشگاه آزاد می باشد. بنابراین در این صورت احتمال پذیرش داوطلب در یکی از این چند ذخیره وجود خواهد داشت.داوطلبانی که نسبت به انجام انتخاب رشته خود در گروه پزشکی اقدام کرده اند و رتبه بالایی بدست آورده اند شامل اعلام ذخیره می شوند. برای این دسته از متقاضیان حداکثر سه رشته محل به صورت ذخیره اعلام می گردد. البته لازم است بدانید که رشته محل هایی که به منظور ذخیره اعلام می گردد تنها مربوط به گروه های پزشکی نظیر دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، علوم آزمایشگاهی و دامپزشکی است. در واقع سه رشته محل ذخیره اعلام شده برای متقاضیانی است که رتبه پایین تری کسب نموده اند. بدین ترتیب حداکثر سه رشته محل در زیر گروه پزشکی و رشته دامپزشکی برایشان اعلام شده است.آن دسته از داوطلبان ذخیره اعلام شده در 11 مهر ماه که در مهلت تعیین شده نسبت به تکمیل فرم شماره 15 اقدام نموده ند و در هیچ یک از اعلام نتایج قبلی موفق به پذیرش قطعی نشده اند می توانند از 7 آبان ماه تا 9 آبان ماه به سایت ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه  نمایند و انتخاب رشته نمایند.
کانال مرکز تهران مشاوره


تراز قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98

در خصوص تراز قبولی ذخیره دانشگاه آزاد باید به اطلاعتان برسانیم که پس از مشخص شدن نتایج کنکور آن دسته ازداوطلبانی که موفق به کسب تراز بالاتری باشند شانس قبولی بالاتری را دارند یک رشته محل به عنوان ذخیره دارند.اما داوطلبانی که دارای تراز پایین تری بودند بین یک تا سه کد رشته محل به عنوان ذخیره معرفی شده اند.برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص تراز قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره  در تماس باشید.برای مشاهده دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کلیک کنید.


نحوه انتخاب رشته قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98

در رابطه با نحوه انتخاب رشته ذخیره دانشگاه آزاد لازم است به اطلاعتان برسانیم که داوطلبان میبایست به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.پس از ورود به سایت جهت ورود به سامانه انتخاب رشته ذخیره دانشگاه آزاد می بایست کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته را وارد نمایند و 100 کد رشته محل را انتخاب نمایند. در صورتی که داوطلبان به کد دسترسی کنکور خود دسترسی نداشته باشند می توانند با ورود به سایت سنجش در قسمت بالای صفحه سمت راست گزینه کنکور سراسری را انتخاب و سپس با انتخاب گزینه کارنامه اولیه کنکور سراسری به سه روش کارنامه خود را مشاهده نمایند. ضمن اینکه در پایین ترین قسمت کارنامه اولیه کد دسترسی هر داوطلب درج شده است.جهت کسب اطلاع از زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98 ، تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 ، اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 98 بر روی لینک کلیک نمایید.
کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قبولی ذخیره دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

2 دیدگاه

ارسال یک دیدگاه
 1. شیدا

  14 مهر 1398 at 12:02 ب.ظ

  سلام من ذخیره ردیف۶پرستاری قبول شدم همدان چنددرصد امکانش هست‌بتونم برم؟اصن ینی چی

  • admin

   14 مهر 1398 at 2:06 ب.ظ

   با سلام . دانشگاه مد نظر می تواند در صورت افزایش صندلی یا برای ورودی بهمن ماه ” شما را ثبت نام کند . به طور کلی شانس قبولی شما بالاست .

ارسال یک دیدگاه