تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج کنکور سراسری 98

اعلام نتایج کنکور سراسری 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کنکور سراسری 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

زمان برگزاری کنکور سراسری در 5 گروه آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی ، هنر و زبان در سیزدهم و چهاردهم تیرماه سال 98 خواهد بود. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی از قبیل اعلام نتایج کنکور سراسری 98، نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 بدون شماره داوطلبی و پرونده و … پرداخته ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.


نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

اگر از نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98 اطلاعی ندارید دقت داشته باشید که مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 تنها از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org امکان پذیر خواهد بود. بدین ترتیب با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توانید بر روی لینک کنکور سراسری که در قسمت راست صفحه قرار دارد کلیک نمایید و پس از آن بر روی لینک سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری 1398 کلیک نمایید.در این مرحله می بایست اطلاعات ثبت نامی خود را که در برگیرنده شماره پرونده و کد پیگیری می باشد را وارد نمایید تا موفق به مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98 شوید.


نحوه مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98

اما داوطلبانی که به شماره پرونده و یا داوطلبی خود دسترسی ندارند می بایست ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و به قسمت پاسخگویی وارد شوند و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنند و سپس برای بازیابی شماره پرونده و داوطلبی درخواست دهند. پس از ثبت درخواست شماره داوطلبی و شماره پرونده توسط سیستم پاسخگویی سازمان سنجش sanjesh.org در اختیار داوطلب قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی  تهران مشاوره تماس حاصل نمایید.


زمان انتخاب رشته و اعلام نتایج نهائی کنکور سراسری 98

در نیمه دوم مرداد ماه 98 زمان انتخاب رشته کنکور سراسری فرا می رسد و داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه هایی همچون روزانه، نوبت دوم، پیام نور و پردیس خودگردان می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.اما برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 داوطلبان می بایست به سایت آزمون به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند. اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98 و یا به عبارت دیگر اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری در نیمه دوم شهریور ماه 98 مشخص خواهد شد .پس از قرار گرفتن نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 98 داوطلبانی که پذیرفته شده اند موظفند در مدت زمان مقرر شده به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند و برای ثبت نام حضوری خود اقدام نمایند.در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 98، انتخاب رشته کنکور انسانی، انتخاب رشته کنکور هنر، انتخاب رشته کنکور منحصرا زبان 98، انتخاب رشته کنکور تجربی، انتخاب رشته کنکور ریاضی 98، تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک کلیک نمایید.
کانال کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کنکور سراسری 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه