تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

تکمیل ظرفیت کنکور آزاد 98 یک فرصت طلایی برای آن دسته از داوطلبانی محسوب می شود که در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری پذیرفته نشده اند و یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند. دانشگاه آزاد از طریق انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور آزاد 98 اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. در رابطه با سایت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 لازم است بدانید که داوطلبان می بایست با ورود به سایت آزمون به نشانی azmoon.org برای شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 اقدام نمایند. در ادامه مطلب توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه داده ایم.


تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

داوطلبان در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 امکان انتخاب 100 کد رشته محل را خواهند داشت. توجه داشته باشید که کد رشته محل بر اساس رشته های ارائه شده در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خواهند بود که بهتر است نحوه چینش رشته ها را بر اساس علاقه باشد. لازم به ذکر است که  انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 به طور مجزا صورت می گیرد بنابراین اگر داوطلبان در یک دانشگاه سراسری به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش و در یک واحد دانشگاه آزاد به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoon.org پذیرفته شوند در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و پذیرفته شدن نهایی ، قبولی اولیه در دانشگاه آزاد باطل می شود ولی قبولی در انتخاب رشته سراسری لغو نخواهد شد . بنابراین قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مغایرتی با قبولی در دانشگاه های سراسری ندارد و اگر داوطلب تمایلی به تحصیل در رشته ای که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده را ندارد، می تواند در همان رشته محلی که در انتخاب رشته دانشگاه سراسری قبول شده است ثبت نام کند.
کانال مرکز تهران مشاوره


شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

در مورد شرایط ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 لازم است بدانید که شرایط ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 به این صورت است نیازی نیست که حتما داوطلبان در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت کرده باشند. بنابراین شرکت در جلسه کنکور سراسری 98 و مجاز به انتخاب رشته بودن برای داوطلبان از شرایط ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره تماس بگیرید.


انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

با ورود به سایت آزمون به نشانی Azmoon.org داوطلبان این امکان را خواهند داشت تا جهت مشاهده لیست رشته محل های موجود در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 و دریافت شماره سریال جهت انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 اقدام نمایند.برای کسب اطلاع از زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 و انتشار دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 می توانید در کانال تلگرام تهران مشاوره عضو شوید.


شرایط و ضوابط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

همانطور که اشاره کردیم چنانچه داوطلبی مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری 98 شده باشد، امکان شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 را خواهد داشت حتی در صورت عدم شرکت در انتخاب رشته اولیه.

  • شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 و پذیرفته نشدن در هیچ یک از رشته محل ها
  • شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98  و بی علاقگی نسبت به  رشته محل پذیرفته شده
  • داوطلبانی که در کنکور سراسری 98 شرکت کرده اند ولی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 شرکت کرده و شانس خود را جهت پذیرش در رشته محل مورد نظرشان امتحان نمایند.
  • انتخاب حداکثر 20 رشته محل مرتبط  با گروه آموزشی خود از رشته های اعلام شده در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 حاوی اطلاعاتی از قبیل کد رشته محل، ظرفیت رشته محل  و … دیگر اطلاعاتی است که داوطلبان می بایست پیش از انجام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 با مراجعه به سایت آزمون به نشانی Azmoon.net دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 را دانلود و به دقت مطالعه نمایند. برای اطلاع از سایت انتخاب رشته کنکور سراسری 98 نحوه انتخاب رشته کنکور هنر ، انتخاب رشته کنکور تجربی ،انتخاب رشته کنکور انسانی بر روی لینک کلیک کنید.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 کلیک نمایید.
کانال مرکز تهران مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021