تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

آزمون دکتری سراسری و آزاد یکی از مهمترین آزمون های تحت نظارت وزارت علوم است که با هدف تفکیک فرایند سنجش علمی از فرایند پذیرش دانشجو، ایجاد وحدت رویه و ایجاد هماهنگی بین دانشگاه و وزارت علوم در پذیرش دانشجو، حرکت به سمت استقلال دانشگاه در پذیرش دانشجو، توجه جدی به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلب در پذیرش و … انجام می شود که سازمان سنجش آموزش کشور، مجری برگزار کننده آن می باشد. آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد از سال 96 ادغام شده و نیازی به ثبت نام جداگانه و شرکت در دو آزمون مجزا ندارند، در نتیجه نتایج آزمون دکتری 98 سراسری و آزاد نیز همزمان با هم و در قالب یک کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. از آن جا که هر سال پس از اتمام آزمون داوطلبان بسیاری در تماس با مشاوران مرکز، خواهان اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری هستند، تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 98 و اعلام نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 اختصاص دهیم. البته لازم به ذکر است که آزمون دکتری دارای 3 مرحله اعلام نتایج ( اعلام نتایج تولیه، اعلام نتایج انتخاب رشته و اعلام نتایج مصاحبه (نهایی) می باشد) که ما در این مطلب به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون دکتری سراسری 98 خواهیم پرداخت.


اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری سراسری 98

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد، نتایج اولیه آزمون دکتری سراسری و آزاد همزمان و در قالب یک کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد. زمان اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 98 در تاریخ 98/1/27 خواهد بود. پس از این مرحله، زمان انتخاب رشته آزمون دکتری 98 فرا می رسد که لازم به ذکر است انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد به طور جداگانه انجام خواهد شد. فعلا زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری مشخص نشده است، پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری 98 عضو کانال تلگرام دکتری شده و یا با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.


اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری 98

همانطور که گفته شد، انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد به طور جداگانه برگزار می گردد، بنابراین نتایج انتخاب رشته هر یک نیز به طور جداگانه اعلام خواهد شد. نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری خرداد 98 از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد. فعلا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مشخص نگردیده است. نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر خواهد شد. به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 98 این مطلب بروزرسانی خواهد شد.


اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری سراسری 98

همانطور که مطلع هستید، برای پذیرش در مقطع دکتری دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه) برگزار می گردد. پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری 98 ، زمان مصاحبه دکتری فرا می رسد. یکی از پر استرس ترین مراحل پذیرش دانشجویان دکتری مرحله اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری می باشد. امسال نیز به احتمال زیاد نتایج نهایی آزمون دکتری سراسری 98 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد. با عضویت در کانال تلگرام دکتری یا از طریق همین سایت و یا از طریق تماس با مشاوران تخصصی دکتری مرکز تهران مشاوره، می توانید  پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون دکتری 98 باشید.
کانال دکتری تخصصی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20 70 70 – 021

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه