تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج کنکور سراسری

اعلام نتایج کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کنکور سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

پس از برگزاری کنکور سراسری داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید (6-3-3) داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 99 بی صبرانه منتظر انتشار نتایج کنکور 99 هستند تا پس از اطلاع از رتبه و ترازی که در بزرگترین آزمون رقابتی کشور کسب کرده اند، اقدام به انتخاب رشته نمایند. از آن جا که اطلاع به موقع از زمان انتشار نتایج کنکور سراسری 99 می تواند در اقدام به موقع جهت انجام انتخاب رشته موثر باشد، این مطلب را به اعلام نتایج کنکور سراسری 99 اختصاص داده ایم تا در آن علاوه بر زمان انتشار نتایج کنکور سراسری 99 به نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری و زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 بپردازیم. بنابراین اگر شما نیز جزو شرکت کنندگان کنکور سراسری 99 و منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری 99 هستید، پیشنهاد می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.


اعلام نتایج کنکور سراسری 99

نتایج کنکور سراسری 99 حدودا یک ماه پس از زمان برگزاری کنکور سراسری یعنی نیمه اول مرداد ماه اعلام می شود. در حال حاضر زمان دقیق انتشار نتایج کنکور سراسری مشخص نشده است، به محض اطلاع این مطلب بروزرسانی خواهد شد. ضمنا جهت اطلاع از نتایج کنکور سراسری 99 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی کنکور تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید. تا مشاوران ما راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند. مطالب مربوط به اعلام نتایج کنکور سراسری 99 از طریق کانال تلگرام کنکور نیز اطلاع رسانی می گردد.


نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 99

نتایج کنکور سراسری در قالب کارنامه کنکور و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد. جهت مشاهده نتایج، پس از ورود به سایت مذکور، از منوی سمت راست صفحه، گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.

سپس از منوی پایین سمت راست صفحه بر روی گزینه “اعلام نتایج” کلیک نمایید. پس از کیلک بر روی گزینه مذکور، بر روی “اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1399″ کلیک و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، نتایج کنکور سراسری را مشاهده نمایید.


انتخاب رشته کنکور سراسری 99

پس از انتشار نتایج کنکور سراسری 99 در مرداد ماه، دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 بر روی سایت سنجش قرار می گیرد. مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری قبل از اقدام به انتخاب رشته الزامی است، چرا که علاوه بر کد رشته محل های گروه های آزمایشی مختلف، زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99، نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 ، شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو و … نیز در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مشخص شده است. از آن جا که فعلا دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99 منتشر نشده است، زمان دقیق انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مشخص نیست ولی زمان تقریبی انتخاب رشته کنکور سراسری نیمه دوم مرداد ماه می باشد. با کلیک بر روی لینک انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می توانید اطلاعات کامل تری در این رابطه کسب نمایید.کانال کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج کنکور سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021