تهران مشاوره تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی کشور که خدمات مشاوره ای کنکور، کارشناسی ارشد، دکتری، نظام وظیفه و مدارس ارائه می نماید.
تماس با تخصصی ترین مشاوران کشور
تمام روز های هفته از 8 صبح تا 12 شب
از طریق تلفن های ثابت 70702029-021

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

نتایج اولیه کنکور سراسری 98 در نیمه دوم مرداد ماه 98 اعلام خواهد شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام نتایج کنکور سراسری را مشاهده کنند. به خاطر داشته باشید که کارنامه کنکور سراسری 98 حاوی اطلاعاتی همچون جزئیات نتیجه آزمون و دیگر اطلاعات فردی است که از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. از مزایای کارنامه کنکور سراسری 98 می توانیم به این مورد اشاره کنیم که اطلاعات کارنامه نقش مهمی در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و همچنین انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد خواهد داشت. توجه اشته باشید که برای انجام انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 سایت مجزایی وجود دارد. بنابراین برای انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش sanjesh.org و برای انتخاب رشته کنکور آزاد 98 داوطلبان می بایست به سایت azmoon.net مراجعه و دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 را دریافت نمایند.


تاریخ و زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

هر ساله در مرداد ماه نتایج اولیه کنکور سراسری 98 بر روی سایت سازمان سنجش sanjesh.org قرار خواهد گرفت.با اعلام شدن نتایج اولیه کنکور سراسری 98 داوطلبان می توانند با دریافت کارنامه کنکور سراسری 98 از مجاز شدن به انتخاب رشته کنکور سراسری 98 مطلع شوند.داوطلبان در صورت مجاز شدن می توانند پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 برای دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 اقدام نمایند و در زمان مقرر شده جهت انجام انتخاب رشته کنکور سراسری کد رشته محل مورد نظر خود را در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری 98 وارد نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 می توانید در کانال تلگرام کنکور تهران مشاوره عضو شوید.


نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

اگر از نحوه مشاهده  اعلام نتایج کنکور سراسری اطلاعی ندارید دقت داشته باشید که مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98 تنها از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر خواهد بود. بدین ترتیب با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توانید بر روی لینک کنکور سراسری که در قسمت راست صفحه قرار دارد کلیک نمایید و پس از آن بر روی لینک سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری کلیک نمایید. در این مرحله می بایست اطلاعات ثبت نامی خود را که در برگیرنده شماره پرونده و کد پیگیری می باشد را وارد نمایید تا موفق به مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 98 شوید. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره  با بهره گری از کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند در صورت تمایل می توانید برای مشاوره در خصوص مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور تجربی ، انتخاب رشته کنکور انسانی ، انتخاب رشته کنکور هنر و …با ما تماس بگیرید.
کانال کنکور سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
29 20  70 70 – 021

هنوز دیدگاهی ثبت نشده. شما اولین نفری باشید که درباره این مطلب نظر می دهد.
ارسال یک دیدگاه

ارسال یک دیدگاه